Aktualności


Dzisiaj jest: Poniedziałek
18 Listopada 2019
Imieniny obchodzą
Aniela, Cieszymysł, Filipina, Galezy,
Klaudyna, Odo, Otto, Roman, Tomasz

Do końca roku zostało 44 dni.
Zodiak: Skorpion

2018/2019

PDF Drukuj Email

 

Regulamin szkolnego Konkursu Plastycznego

pt.: „Bajkowa podróż z Tuwimem”

1. Biblioteka szkolna Zespołu Szkół nr 70 ogłasza konkurs plastyczny pt. „Bajkowa podróż z Tuwimem”, promujący czytelnictwo i zachęcający do korzystania z biblioteki uczniów już od początku edukacji szkolnej.

2. Konkurs jest przewidziany  dla uczniów klas 1 – 3 Szkoły Podstawowej. Dopuszcza się wykonywanie prac różnymi technikami plastycznymi np.: (malowanki, rysowanki, wyklejanki czy kolaże).

3. Współorganizatorem konkursu jest świetlica szkolna. Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie zgłaszają swój udział nauczycielowi świetlicy.

4. Podpisane prace uczniów samodzielne lub zbiorowe należy przedłożyć w bibliotece szkolnej.

5. Termin składania prac do końca listopada 2013 roku.

6. Komisja konkursowa oceni wszystkie prace i nagrodzi najlepsze na apelu klas 1 – 3.

7. Skład komisji konkursu:

- Małgorzata Stasiak

- Barbara Drzewiecka

- Czesława Gutkowska

- Urszula Niedźwiecka

- Monika Grabowska

- pracownicy świetlicy

8. Prace uczniów zostaną umieszczone na wystawie pod tym samym tytułem.

9. Protokół z prac komisji konkursowej zostanie sporządzony na piśmie a wyniki podane na stronie internetowej biblioteki.

10. Werdykt komisji konkursowej jest ostateczny.

Życzymy powodzenia


WYNIKI

Komisja konkursowa    powołana w dniu 10.12.2013 r. w składzie: Małgorzata Stasiak, Lidia Drzewiecka, Urszula Niedźwiecka, Czesława Gutkowska, i Monika Grabowska podjęły decyzję o nagrodzeniu prac plastycznych, które zostały wykonane przez uczniów na konkurs:

„Bajkowa podróż z Tuwimem”

Nagrody

  1. Amelka Jastrzębska kl. 4 c - „Ptasie radio”
  2. Bartek Sokulski kl. 2a  - „Warszawa”
  3. Marysia Jęczmieniowska  kl. 2 c – „Rzeczka”
  4. Alicja Stagun kl. 1 c – „Bambo”
    Maja Rzuczkowska kl. 2 c – „Rzepka”

Wyróżnienia

  1. Klaudia Bartosik kl. 4 a – Okulary
  2. Wiktoria Żukowska kl. 4 d – „O Grzesiu kłamczuchu…”
  3. Antoni Kowal kl. 3 b – „Mowa ptaków”
  4. Patrycja Walerych kl. 3 b -  „Słoń Trąbalski”
  5. Nikola Krasieńko kl. 3 b – „Cuda i dziwy”
  6. Julia szerszeń kl. 3 c – „Wszyscy dla wszystkich”
  7. Karolina Rudnicka kl. 2 c – „Dwa wiatry”
  8. Malina Rosińska kl 3 d – „List do dzieci”
  9. Filip Zaczek kl. 1b – „Figielek
  10. Szymon Klekot kl. 2 b – „Dyzio marzyciel”

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu

 
-------------------------------------------------------------------
kontakt z administratorem strony:
biblioteka@bajkowa.edu.pl
Bartek Rączkowski, Klaudia Ruszkiewicz i Mariusz Zygier © 2016
Top free joomla templates

Dzień Misia

1mi 44.jpg

Zegar

Ulti Clocks content

Licznik odwiedzin